DİYADİN'İ FUTBOLCULAR İSTEMEDİ

Teknik hoca için arayışları devam eden Beypiliç Boluspor'da ismi geçen Diyadin'i futbolcuların istemediği öğrenildi.

DİYADİN'İ FUTBOLCULAR İSTEMEDİ
19 Ekim 2020

İNTERBOLUTV SPOR

Beypiliç Boluspor bir yandan Balıkesir'e gitme hazırlığı yaparken bir yandan da yeni hoca arayışına devam ediyor. Yeni teknik hoca olarak Yusuf Şimşek'le görüşme yapılan takımda Balıkesir'de ise takımın başında Osman Nuri Işılar olacak. Yapılan toplantılarda ismi geçen Diyadin'i ise futbolcuların istemediği öğrenildi.

Boluspor teknik direktörlüğü için adı geçen ve yönetimin iletişim kurduğu tecrübeli Tenik Direktör Metin Diyadin'le yönetimin bir hafta önce bir araya geldiği belirtilirken, yöneticilerin tecrübeli hocayı takımın başına geçirmek istedikleri ancak oyuncuların buna sıcak bakmadığı için anlaşmanın yapılmadığı öğrenildi. Beypiliç Boluspor yönetiminde anlaşmanın yapılamamasından ötürü yönetimin diğer adaylara yöneldiği kaydedildi.

1 yorum yapılmış

  • Abdullah KOCA 19 Ekim 2020 - 18:05
    İŞİN ÖZÜ BELLİ OLDU. BOLUSPOR'DA HOCAYI FUTBOLCULAR BELİRLİYOR. ANLAŞILAN AHMET HOCAYI FUTBOLCULAR HARCADI. KLÜBÜDE ONLARA TESLİM EDELİM, O ZAMAN ŞAMPİYON OLURUZ. YAZIK. ÇOK YAZIK.
    %100   (Toplam 1 oy kullanıldı.)

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

İlgili haberler

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

2021 © İnterbolu TV
© 2020 Tüm hakkı interbolutv.com sitesine aittir. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır. Köşe yazılarından yazarlar sorumludur. İçerik, resim ve medya kaynak göstermeden kullanılamaz. interbolutv.com sitesi Anadolu Ajansı abonesidir.