SU ŞİŞESİNDEN DEZENFEKTAN ÇIKTI

Bolu merkezde ulusal bir markette satılan pet su şişesinin içinden dezenfektan çıktı. İşin en korkutucu yanı ise bu suyu neredeyse 1.5 yaşındaki bir bebek içecekti.

13 Ekim 2020

İNTERBOLUTV HABER

Bolu’nun merkez ilçesinde faaliyet gösteren ulusal bir marketin su reyonundan, susayan 1.5 yaşındaki bebeğine su alan anne, bebeği suyu içmeyince kendisi içti. Ancak sudan bir yudum alarak ağzından çıkaran anne su şişesinde su değil, dezenfektan olduğunu anladı.

Derhal market çalışanlarına giderek su reyonundan aldığı tanınmış bir marka pet su şişesi içinde dezenfektan olduğunu söyleyen anne, marketin sorumluluk almaması üzerine durumu eşine anlattı.

Bolu’da tanınan bir esnaf olan Mustafa Özer, eşinin şikayeti üzerine elinde dezenfektan dolu su şişesiyle Bolu Valiliği başta olmak üzere ilgili tüm kurumların kapısını çalarak şikayetini dile getirdi ve sorumluların cezalandırılmasını istedi. Ancak tüm prosedürleri yerine getirmesine rağmen karşısında muhatap bulamayan Mustafa Özer’in bu şikayeti ses getirmedi.

Mustafa Özer, şimdi yetkililerin bu şikayetine cevap vermesini istiyor. Ulusal markette, ulusal bir markanın pet su şişesinde o dezenfektan ne arıyor ve dezenfektan dolu su şişesini su reyonuna kim koydu? En önemlisi de o su şişesini 1.5 yaşındaki bebeği içse bunun hesabını kim verecekti? Bir daha buna benzer olaylar yaşanmaması ve sorumluların cezalandırılması için Mustafa Özer yetkililerin konuyla ilgilenerek gereğinin yapılmasını istiyor.

1 yorum yapılmış

  • Yasin13 Ekim 2020 - 21:25
    Geçen ay yine Bolu Merkez ulusal markette çocuklara satılması yasak olan solvent içeren ve üzerinde çocuklara satışı yasak yazan tahta tutkalını ilgili kurumlara bildirmeme rağmen kulak arkası yaptılar Bolu da yetkili yokki sorun çıkar medyaya düşerse o zaman koşturur vay anam vay bu nasıl olmuş der müdahele ettik derler olan yine bizim çocuklarımıza olur vay halimize
    %100   (Toplam 1 oy kullanıldı.)

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

İlgili haberler

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

2021 © İnterbolu TV
© 2020 Tüm hakkı interbolutv.com sitesine aittir. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır. Köşe yazılarından yazarlar sorumludur. İçerik, resim ve medya kaynak göstermeden kullanılamaz. interbolutv.com sitesi Anadolu Ajansı abonesidir.