1 GÜVENLİK GÖREVLİSİ KORONA OLDU

Bolu’da İzzet Baysal Kadın Doğum ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’nde çalışan güvenlik görevlisi covit-19’a yakalanarak hastaneye kaldırıldı. Güvenlik görevlisinin mesai arkadaşlarına da test yapılıyor.

1 GÜVENLİK GÖREVLİSİ KORONA OLDU
28 Mayıs 2020

Bolu’da İzzet Baysal Kadın Doğum ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’nde çalışan güvenlik görevlisi koronavirüs covit-19’a yakalanarak hastaneye kaldırıldı. Korona olan güvenlik görevlisi İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi’nde tedaviye alındı.

Güvenlik görevlisinin gün içinde rahatsızlanmasıyla acil olarak Köroğlu Hastanesi’ne kaldırıldığı öğrenildi. Öte yandan güvenlik görevlisinin birlikte çalıştığı mesai arkadaşları da korona testine tabi tutuldu. Koronaya yakalanan güvenlik görevlisinin birlikte çalıştığı arkadaşlarına korona bulaşıp bulaşmadığı testlerin sonuçlanmasından sonra ortaya çıkacak. Koranaya yakalanan güvenlik görevlisinin ve mesai arkadaşlarının aileleri yapılan testlerin sonuçlarının çıkmasını bekliyor.

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

İlgili haberler

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

2021 © İnterbolu TV
© 2020 Tüm hakkı interbolutv.com sitesine aittir. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır. Köşe yazılarından yazarlar sorumludur. İçerik, resim ve medya kaynak göstermeden kullanılamaz. interbolutv.com sitesi Anadolu Ajansı abonesidir.